Vítěz Gourmet Jižní Morava 2023

Vyhráli jsme první místo za nejlepší podnik v kategorii Pivnice a pivovary v projektu Gourmet Jižní Morava 2023.

23.10.2023

Jsme nejlepší pivnicí na jižní Moravě dle Gourmet Jižní Morava 2023

Chceme se s vámi podělit o skvělou novinu a obrovský úspěch našeho pivovaru.

V pátek 20. října jsme vyhráli cenu za nejlepší podnik v kategorii Pivnice a pivovary v projektu Gourmet Jižní Morava 2023. Cenu jsme převzali na slavnostním vyhlášení na brněnském výstavišti, kde se konala také degustace zhruba 100 podniků, které se probojovali do tohoto průvodce na jižní Moravě nebo přímo v Brně. Při vyhlášení jsme byli mile překvapani, že jsme svou kategorii vyhrali.

Obrovské díky patří našim zaměstnancům, kteří tvoří zdravé srdce našeho podniku a neskutečné díky patří všem našim hostům, kteří nám pomáhají budovat příběh lednického pivovaru.

Jak to celé probíhalo?
Stejně jako loni Centrála cestovního ruchu Jihomoravského kraje oslovila širokou veřejnost na jižní Moravě. Gastro fanoušci, gurmáni, spokojení zákazníci i nadšeni laici posílali své tipy na nejoblíbenější podniky. Své favority nominovali také starostové měst a obcí jižní Moravy, informační centra a odborníci, kteří se v turistickém ruchu skvěle vyznají.

Následně se u nás v tajné návštěvě objevilo několik kapacit z oboru z řad majitelů pivovarů, kuchařů a dalších velkým jmen z gastro scény, nezávisle na sobě, kteří hodnotili zejména chuť, kvalitu a ošetření piva ale i sortiment, jídlo, prostředí a další kritéria.

Jsme rádi, že jsme hodnotitelé nadchli a zvolili nás ve velké konkurenci jako ty nejlepší ve své kategorii.

Děkujeme!