Udělat si čas jen pro sebe a oprostit se od všech starostí, rozhodně stojí za to. Naše wellness a pivní lázně vám dopřejí uvolnění a skutečnou relaxaci. Najdete u nás finskou saunu, parní saunu, odpočinkovou místnost a luxusní vířivku s nezapomenutelným výhledem na Státní zámek Lednice.

Vířivka s výhledem na zámek

Moderní vířivka umístěná na střešní terase resortu s neopakovatelným výhledem na Státní zámek Lednice. Vířivka má výborný vliv na kardiovaskulární systémy a pomáhá dodávat úlevu Vašim kloubům a svalům. Relaxační pobyt ve vířivce zvyšuje tělesnou teplotu, uklidňuje a stabilizuje jednotlivé procesy lidského organismu.

Finská sauna

Finská sauna je místo, kde se budete cítit naprosto svobodně a kde bez sebemenší námahy obnovíte síly a načerpáte spoustu nové energie. Finská sauna léčí neduhy, uzdravuje, uvolňuje napětí svalů, posiluje imunitu a detoxikuje organismus. Výhled na panorama zámku Lednice je již jen velkým bonusem!

Pivní lázně

Najdete u nás také pivní lázně, které používali už naše babičky a dědečkové v lidovém léčitelství a které mají blahodárné účinky na náš organismus. Pivní lázně jsou v dnešní době jedna z nejoblíbenějších lázeňských procedur. Jedná se o speciální a naprosto originální lázeňskou terapii, která využívá kombinaci blahodárných léčivých účinků minerální vody s účinky piva. Milovníky piva také potěší pípa, ze které si během procedury můžete načepovat jedno z našich piv zcela zdarma.

Parní sauna

Jedná se o teplou vlhkou (mlhovou) lázeň podobnou klasické sauně. V porovnání s klasickou saunou však není tak horká. Využívá příjemné účinky tepla, vlhké páry, vonných esencí a klidu.